ויקטוריה פבזנר

בוטיק לעיצוב וילונות ומוצרי טקסטיל בהזמנה אישית, כבר למעלה מ-23 שנה. זה הזמן לתת לנו להגשים עבורך חלומות, ולהפוך את הבית ליוקרתי ומרהיב, בדיוק כמו שדמיינת.

הוילונות החדשים שלך
מחכים לך

דגש על יחס אישי ומקצועי
תפירה בהתאמה אישית בסטודיו
עשרות סוגי תפירה
אופציה לוילונות חשמליים
ייבוא שוטף של מיטב הבדים מהארץ ומחו"ל
תופרות מקצועיות בסטודיו
פגישת הדמייה בבית הלקוח
ניקוי וגיהוץ וילונות במחיר מיוחד לאחר שנה
ניסיון בפתרונות הצללה
עבודה עם מתקין קבוע ומקצועי

למה דווקא אצלנו?

הסטודיו שלנו קיים כבר למעלה מ-23 שנה, שבהם אנחנו מספקים לאלפי לקוחות מרוצים את הוילונות המדויקים לחלל המשרים אווירה של יוקרה. בין לקוחותינו- מלון פנחס וגסטון, אחוזת משכית, מלון האפנדי, ״בית בלימן״ ועוד. אנחנו מייצרים וילונות יוקרה, כריות נוי, כיסויים למיטה, ראנרים לקישוט השולחן, כילות, ראשי מיטה ועוד. אנו מאמינים כי ליווי ויחס אישי מביאים לתוצאות הכי מדויקות, ולכן השירות שלנו מתחיל החל מפגישת הייעוץ ועד אף שנים לאחר ההתקנה. בנוסף, אנו טסים מדי שנה לתערוכות טקסטיל מסביב לעולם כדי לייבא ללקוחותינו קולקציות חדשות עם בדים איכותיים ואקסקלוסיביים.

רוצה להרגיש במלון גם בבית?

פגישת ייעוץ

הפגישה מתבצעת עם מנהלת הבוטיק ויקטוריה, בעלת ניסיון רב בהלבשת בתים ופתרונות הצללה. בשיחה נשים דגש על הצרכים של החלל והאנשים השוהים בו ונמצא פתרון אידיאלי, אסתטי ויוקרתי מבין מאות קטלוגים של בדים, עד שנמצא את הבד המושלם עבורך.

מדידות וניסוי הבדים בבית שלך

ויקטוריה תגיע לביתך עם הבדים שבחרת ונבצע הדמייה של הוילונות. נבדוק איך המרקמים והצבעים משתלבים בחלל ונבחר יחד את הבד המדויק. לאחר מכן, ניקח מידות מדויקות של החלונות ונתכונן לשלב ההזמנה.

תפירת הוילונות בסטודיו

בשלב זה נתחיל לעבוד על התפירה בסטודיו על ידי תופרות מקצועיות תוך ניהול ופיקוח שוטף של ויקטוריה.

התקנת הוילונות

לאחר תפירת הוילונות, נתאם יחד יום התקנה אותה יבצע מתקין קבוע ומקצועי של הבוטיק. בנוסף, לאחר שנה נציע לך ניקוי וגיהוץ של הוילונות אצלנו בסטודיו במחיר מיוחד.

וילונות שעשינו

אז מי אנחנו?

סטודיו "ויקטוריה בוטיק", בהנהלת ויקטוריה פבזנר, נוסד בשנת 2001 ומתמחה בהלבשת הבית באמצעות עיצוב וילונות ואביזרי טקסטיל בהזמנה אישית.

כדי להפיק עבור קהל לקוחותינו את המוצרים האיכותיים ביותר ואשר מהווים את המילה האחרונה בעולם העיצוב,  נציגינו מבקרים בתערוכות עיצוב וסטיילינג ברחבי אירופה מדי שנה וחוזרים עם קולקציה חדשה של בדים ואביזרים להלבשת הבית. בסטודיו "ויקטוריה בוטיק", תהליך הלבשת הבית מתחיל מאפיון צרכים המתבצע בבית הלקוח. לפני שניגשים למלאכת העיצוב, אנו לומדים את הארכיטקטורה הקיימת ומשלבים לתוכה את הבדים והדגמים הנכונים לטובת יצירת האווירה האולטימטיבית והנכונה לכל חלל. 

אנחנו מזמינים אותך לעשות את הצעד ולהפוך גם את הבית שלך ליוקרתי, מרהיב, עם וילונות איכותיים ויפים ברמת גימור מדהימה- בדיוק כמו שחלמת.

איתך מהייעוץ עד להתקנה
לשיחת ייעוץ

דילוג לתוכן